Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Milliók könyve sorozat 10 kötete:   Virginia Curson: Az édes lázadó I-II. kötet., L. Schücking: Szerelmi összeesküvés, Gaskell: Szerelmes tavasz, Villányi Sándor: Társaságbeli úriasszony, Borstendörfer: Krisztina királynő, A. Applin: Csak a szerelem!, F. Gerstäcker: Perzselő szerelem, M. Donovan: A nőgyűlölő, Arthur Tuckermann: A boldogság dala. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, változó állapotban. +  Lola Stein: És elszakad a film. Színes regénytár. Bp., én., Színes Regénytár. Kiadói papírkötés, kissé foltos.+   Világváros regények 2 kötete: Faragó Sándor: A házasságközvetítő., Görög László: Egy kulcs és még egy kulcs. Bp.,é.n.,Literaria. Kiadói papírkötés, kissé foltosak.
17330.

Rufpreis:
5 000 HUF
17331.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával. Réber László rajzaival. Bp.,1974, Zeneműkiadó. Kiadói nyl-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Számozott (1500/1197.) példányban.
17332.

Rufpreis:
1 000 HUF
17333.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
17334.

Rufpreis:
1 200 HUF
Egy doboznyi vegyes témájú könyv és folyóirat -Tőkés László: Temesvár ostroma 89; Péterffy Ida: Pálóczi Horváth Ádám Szántódon; Kecskés László: Komárom az erődök városa, Hollós Ervin - Lajtai Vera: Horthy Mikós a fehérek vezére, stb.
17335.

Egy doboznyi vegyes témájú könyv és folyóirat -Tőkés László: Temesvár ostroma '89; Péterffy Ida: Pálóczi Horváth Ádám Szántódon; Kecskés László: Komárom az erődök városa, Hollós Ervin - Lajtai Vera: Horthy Mikós a fehérek vezére, stb.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,) Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó borító kissé sérült, foltos, a címkép hátoldalára egy képet ragasztottak.
17336.

Rufpreis:
2 400 HUF
Mangasi Sihombing: From the Indonesian Batak Ulos to the Hungarian Porcelain and the tears of a boy. Bp.,2008, The Embassy of the Republic of Indonesia. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, volt indonéz nagykövet által dedikált.
17337.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Sántha Pál: Diákok iskolai klubélete. Pedagógia Időszerű kérdései. Bp.,1978, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17338.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nemzeti Könyvtár 2 kötete:  Upton Sinclair: Letűnt világ. A szövegrajzokat és a borítólapot Jeges Ernő készítette. Benne: Dr. Kerekesházy József: Trianoni béketárgyalások magyar szemmel. Nemzeti Könyvtár 95. Bp.,1943, Stádium. Kiadói papírkötés.+  Asztalos István: A fekete macska. (Elbeszélések.) Szövegrajzok és a borítólap Littkey György munkája. Benne: Ruttkay György: Egy világhíró magyar festőművész. Nemzeti Könyvtár 134. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés.
17339.

Rufpreis:
1 200 HUF
dr. Éhik Gyula: Prémes állatok tenyésztése. Kiadói papírkötésben, hiányzó gerinccel, elváló borítóval
17340.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vajda Albert: Vakulástól látásig. A borító rajza Kaupert Pál munkája. London,(1973),HD. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Emigráns kiadás. Első kiadás.
17341.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF