cca 1890 Fischer gyűrű (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfaj... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/cca-1890-Fischer-gyuru-petroleumlampahoz-kezzel-festett-porcelanfajansz-jelzett-apro-le~II1963717
1963717
11260
346
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: cca 1890 Fischer gyűrű (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró lepattanással a peremén, kopott, d:13 cm
: turóczi_márk