Kézzel festett, jelzett, japán porcelán váza párban, apró kopásnyomok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Kezzel-festett-jelzett-japan-porcelan-vaza-parban-apro-kopasnyomokkal-m-9-2C397~II1966805
1966805
11336
346
Beschreibung: Kézzel festett, jelzett, japán porcelán váza párban, apró kopásnyomokkal, m: 9 (2×)
: turóczi_márk