22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Haas & Czjek 6 db porcelán csésze és alj, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, csésze: m: 5,5 cm, d: 8 cm, alj: 14,5 cm.