Goebel/Hummel cicás kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/GoebelHummel-cicas-kislany-kezzel-festett-keramia-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-m12-cm~II1943122
1943122
11141
346
9500
Art-ceramics
Rufpreis:
9 500 HUF 25,68 EUR , 27,94 USD
Beschreibung: Goebel/Hummel cicás kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:12 cm
: turóczi_márk