~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szala... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1000017/7E1920-1930-Buda-Lovesz-Egylet-zomancozott-aranyozott-jelveny-szalaggal-55x42mm-T2-kopott-~II1873439
1873439
30941
346
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc
: tánczos_gábor
Katalognummer: