Vöröss Tibor (1911 - 1999): Grafikák. Tus, papír, toll. Jelzettek + sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Voross-Tibor-1911-1999-Grafikak-Tus-papir-toll-Jelzettek-plus-szemelyes-okmanyok-Ossze~II1937680
1937680
10266
346
Beschreibung: Vöröss Tibor (1911 - 1999): Grafikák. Tus, papír, toll. Jelzettek + személyes okmányok. Összesen 12 db
: tánczos_gábor