Púza Sándor (?-?): VIrágos-gyümölcsös csendélet, olaj, vászon, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Puza-Sandor-VIragos-gyumolcsos-csendelet-olaj-vaszon-jelzett-fa-keretben-59C39749-~II1964326
1964326
10207
346
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Púza Sándor (?-?): VIrágos-gyümölcsös csendélet, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 59×49 cm
: ttg