Egresi Zsuzsa (1954-): Sötét ügyek vására. Színes rézkarc (EA II/XV),... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Egresi-Zsuzsa-1954-Sotet-ugyek-vasara-Szines-rezkarc-EA-IIXV-papir-jelzett-keretb~II1960784
1960784
10057
346
11000
Beschreibung: Egresi Zsuzsa (1954-): Sötét ügyek vására. Színes rézkarc (EA II/XV), papír, jelzett, keretben, 31×24 cm
: turóczi_márk