Czumpf Imre (1898-1973): Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Czumpf-Imre-1898-1973-Viragcsendelet-Vegyes-technika-papir-jelzett-uvegezett-keretben-23~II1142027
1142027
10047
346
Beschreibung: Czumpf Imre (1898-1973): Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×20 cm
: sass_melinda