Csikos jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon, kis vászon hibákkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csikos-jelzessel-Rozsas-csendelet-Olaj-vaszon-kis-vaszon-hibakkal-78C39757-cm~II1924524
1924524
10050
346
Beschreibung: Csikos jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon, kis vászon hibákkal, 78×57 cm
: turóczi_márk