Bihari Ágnes: Velence. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 50×70... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bihari-Agnes-Velence-Olaj-vaszon-jelzett-ujszeru-keretben-50C39770-cm~II895974
895974
10029
346
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Bihari Ágnes: Velence. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 50×70 cm
: grózer_virág