Barta Ernő (1878-1956): Menekülők 1925. Litográfia, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Barta-Erno-1878-1956-Menekulok-1925-Litografia-papir-jelzett-uvegezett-keretben-20C39729~II1960766
1960766
10022
346
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Barta Ernő (1878-1956): Menekülők 1925. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cn
: turóczi_márk