Badacsonyi Sándor (1949-2016): Öreg Madonna, rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Badacsonyi-Sandor-1949-2016-Oreg-Madonna-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-20C3971~II1962117
1962117
10009
346
Beschreibung: Badacsonyi Sándor (1949-2016): Öreg Madonna, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×15 cm