Abel Pann (1883-1963) És Isten megteremté a fényt Litográfia, papír 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Abel-Pann-1883-1963-Es-Isten-megteremte-a-fenyt-Litografia-papir-28x20-cm-Jelzett-Lithog~II1955961
1955961
10190
346
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Abel Pann (1883-1963) És Isten megteremté a fényt Litográfia, papír 28x20 cm Jelzett. / Lithography. Signed.
: ra