1879 Stollmann Andor (?-?): gróf Festetics Andorné Dömjén Rózsa színművésznő (1821- 1932), a Nemzeti Színház színésze, a Farkas-Ratkó-díj 1889-es kitüntetettje. Olaj, karton Jelzett. 39x28 cm. Keretben. A színésznő hagyatékából