2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1892 Találmányok leírása. X. kötet. 1-12. sz.Kiadja: a Kereskedelmi Magyar Kir. Ministerium. Szerk.: Frecskay János. Melléklet a Magyar Ipar 1-12. számaihoz. Bp.,1892, Pallas, VIII+376 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen címkével, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal. "Busbak Ádám, Losonc" tulajdonosi bebélyegzéssel.