15630.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky JenÅ‘vel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és szÃnes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban. Buzánszky JenÅ‘ (1925-2015) dedikációjával.