Nobel József: Vállalati sport aranykönyve. Összeállította: Takács Istv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Bucher/Bucher-Sport-Schach-Bergsteigen~1500002/Nobel-Jozsef-Vallalati-sport-aranykonyve-Osszeallitotta-Takacs-Istvan-Bp-1947-Reiner-O~II1963482
1963482
15641
346
Books: Sports, Chess, Alpinism
Beschreibung: Nobel József: Vállalati sport aranykönyve. Összeállította: Takács István. Bp.,1947,Reiner Ödön-ny., 49+1+6 p. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
: ekb