https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 50

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.
17416.

Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.
17417.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.
17418.

P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.
17419.

2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Egyháztörténet. II. évf. 1-2. füzet.1944 január-junius. Révész Imre közreműködésével szerkeszti Esze Tamás és Harsányi András. Bp., 1944, Attila-nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
17420.

Egyháztörténet. II. évf. 1-2. füzet.1944 január-junius. Révész Imre közreműködésével szerkeszti Esze Tamás és Harsányi András. Bp., 1944, Attila-nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Révész Imre: Akikre nem volt méltó a világ. Képek a keresztyénség történetéből. Erdélyi Református Egyházi Könyvtár I. Cluj (Kolozsvár), 1921, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval, felvágatlan példány.
17421.

Révész Imre: "Akikre nem volt méltó a világ." Képek a keresztyénség történetéből. Erdélyi Református Egyházi Könyvtár I. Cluj (Kolozsvár), 1921, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval, felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.
17422.

Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához.  A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papírborítóján kis szakadások, de alapvetően jó állapotban.
17423.

Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához. A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papírborítóján kis szakadások, de alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Kosztolányi István: Így szeretett az isten... A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta.   I. kötet: Újszövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához.   II. kötet: Isten levelei az emberekhez. Bevezetésül az újszövetségi oktatókönyvek és a jelenések könyvének olvasásához.   Bp.,1944-1946,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötés.
17424.

Dr. Kosztolányi István: Így szeretett az isten... A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. I. kötet: Újszövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához. II. kötet: Isten levelei az emberekhez. Bevezetésül az újszövetségi oktatókönyvek és a jelenések könyvének olvasásához. Bp.,1944-1946,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
17425.

Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.
17426.

Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Bottyán János életművének bibliográfiája. Összeállította és a bevezetőt írta: Király László. Bp.,1985, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17427.

Dr. Bottyán János életművének bibliográfiája. Összeállította és a bevezetőt írta: Király László. Bp.,1985, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse