Bücher: Religion

Zahl der Lose: 50

Szentírási szakaszok, melyek az Anyaszentegyház köz-Istentiszteletén olvastatnak. Eger, 1868, Lyceum. Sérült bőrkötésben.
17404.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1923, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, az ószövetség címlapja, és az első 4 lap hiányzik, rossz állapotban.
17405.

Rufpreis:
1 000 HUF
17406.

Rufpreis:
1 400 HUF
17407.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ézsaiás Erzsébet: A hit pajzsa. Olofsson Placid atya élete. Bp., 2004, Papirusz Book. 2. kiadás. Kiadói papírkötés. Placid atya (1917-2016) és Ézsaiás Erzsébet által dedikált példány.
17408.

Rufpreis:
2 000 HUF
17409.

Rufpreis:
1 000 HUF
17410.

Rufpreis:
1 800 HUF
Öreg diák visszanéz... Szerk.: Dr. György Lajos. Kolozsvár, 1926, Minerva. Átkötött félvászon-kötés, foltos.   Kulcsár Ilona: Krisztus király. Szeretet Könyvei VI. Vác, 1938, Pestvidéki Nyomda.   Az áldozatos lelkek iskolája. Korda Könyvek 17. Bp.,1928, Korda Rt.  Valamint 4 vallási témájú képeslap, közte egy XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapesten képeslappal.
17411.

Rufpreis:
1 000 HUF
17412.

Rufpreis:
800 HUF
17413.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17414.

Rufpreis:
1 000 HUF
17415.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF