15022.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vladimír Hyhlík: Banská Bystrica. Martin (Túrócszentmárton), 1957, Osveta. Cseh nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, karcos papír védőborítóban.