15006.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Utirajzok. Bp.,1898, Franklin-Társulat, 202+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.