15034.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,kopott borítóval.