Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 222

1889 Budapest Régiségei. (1. szám.) A főváros területén talált műemlékek és történelmi nevezetességű helyek leírása. Szerk.: Gömöri Havas Sándor. Bp.,1889, Főváros, 170 p.+1 t. Átkötött félvászon-kötés, a címlapon kis szakadással, az első két lap kissé foltos.
15012.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Endes Miklós: Csík-, Gyergyó-, Kászon-székek (Csík megye) földjének és népének története 1918-ig. Bp.,1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon-kötés,
15013.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Végh Gusztáv: Tabán. Pereházy Károly szövegével. Bp., é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval. A művész, Végh Gusztáv (1889-1973) által dedikált.
15014.

Rufpreis:
1 000 HUF
A pest-budai árvíz 1838-ban. Szerk.: Némethy Károly. Bp.,1938, Budapest Székesfőváros, 1 t.+VIII+387 p. + 21 t.+7 kihajtható térkép melléklet. Kiadói papírkötésben, sérült, széteső állapotban.
15015.

Rufpreis:
5 000 HUF
15016.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nyíregyháza története. Szerk.: Cservenyák László-Mező András. Nyíregyházi kiskönyvtár 15. Nyíregyháza, 1987, (Debrecen, Alföldi Nyomda.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15017.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15018.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15019.

Rufpreis:
5 000 HUF
Spinder, Stephen: Budapest Trough My Lens. A Solitary Perspective. DEDIKÁLT! Bp., 2002. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15020.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Vegyes Tátrával kapcsolatos tétel:  Vladimír Kostial: A Magas Tátra. Tátrai Nemzeti Park. Martin (Turócszentmárton), 1964, Osveta. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.;  Zvieratá Vysokých Tatier. Martin (Turócszentmárton), 1962, Osveta. Cseh nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé kopott.;  Malá Fatra - Nízké Tatry. Német és angol nyelvű prospektus, 6 sztl. lev.;  Hala Gąsienicowa. Warszawa, 1953, Spółdzielnia Wydawnicza SPORT I TURYSTYKA. Lengyel nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Papírkötésben, jó állapotban.  + 1962-1965 6 db Lomnici-csúcs felvonó jeggyel. (1 db 1962, 5 db - 1965.)
15021.

Vegyes Tátrával kapcsolatos tétel: Vladimír Kostial: A Magas Tátra. Tátrai Nemzeti Park. Martin (Turócszentmárton), 1964, Osveta. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.; Zvieratá Vysokých Tatier. Martin (Turócszentmárton), 1962, Osveta. Cseh nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé kopott.; Malá Fatra - Nízké Tatry. Német és angol nyelvű prospektus, 6 sztl. lev.; Hala Gąsienicowa. Warszawa, 1953, Spółdzielnia Wydawnicza "SPORT I TURYSTYKA." Lengyel nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Papírkötésben, jó állapotban. + 1962-1965 6 db Lomnici-csúcs felvonó jeggyel. (1 db 1962, 5 db - 1965.)

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15022.

Rufpreis:
2 000 HUF
Saysse-Tobiczyk, Kazimierz: In der Hohen Tatra. Warschau, én.,Polonia-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal.Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
15023.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF