15009.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel.