17233.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Raoul Francé-Annie Francé-Harrar: A kék tenger csodái. Fordította: Örley István. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, jó állapotban.