17231.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1944, Renaissance. Átkötött kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, hiányzó hátsó szennylappal.