17228.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban