1899 Természettudományi Közlöny. Wartha Vince közreműködésével szerkes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500009/1899-Termeszettudomanyi-Kozlony-Wartha-Vince-kozremukodesevel-szerkesztik-Csopey-Laszlo-~II1966196
1966196
17178
346
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: 1899 Természettudományi Közlöny. Wartha Vince közreműködésével szerkesztik Csopey László és Paszlavszky József XXXI. kötet Aranyozott kiadói egészvászon kötésben
: tánczos_gábor