2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942,Nova. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel, de belül jó állapotban.