Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 82

Szepes Mária: Pöttyös Panni. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1978, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17527.

Rufpreis:
1 600 HUF
Szepes Mária: Eleven képeskönyv. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1982, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés,a hátsó szennylapon rajzzal, jó állapotban.
17528.

Rufpreis:
1 000 HUF
17529.

Rufpreis:
1 800 HUF
Móra Ferenc: Csilicsali Csalavári Csalavér. Reich Károly rajzaival. Bp.,1978, Móra. Kiadói félvászon-kötés.
17530.

Rufpreis:
800 HUF
Móra Ferenc: Titulász bankója. Reich Károly rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói félvászon-kötés.
17531.

Rufpreis:
800 HUF
H. C. Andersen 2 műve:  A hókirálynő. Fordította, és átdolgozta: Rab Zsuzsa. Ágotha Margit rajzaival. Bp., 1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.  Andersen legszebb meséi. Válogatta, és a gyerekeknek átdolgozta Rab Zsuzsa. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp.,1975, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban.
17532.

Rufpreis:
1 000 HUF
17533.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jack London: A vadon szava. Fordította: Bartos Zoltán. Bp., é.n., Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban.
17534.

Rufpreis:
1 000 HUF
Török Sándor: Csilicsala újabb csodái. Bp., 1960, Móra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17535.

Rufpreis:
1 000 HUF
17536.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gunilla Hansson Grethe Fagerström Peti, Ida és Picuri. Móra Könyvkiadó, 2017. Szexuális felvilágosító könyv. Kiadói papírborítékban.
17537.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
17538.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF