Károly Rezső: Rét- és legelőmívelés. Gyakorló és tanuló gazdák részére. Bp.,1905, Franklin-Társulat, VIII+192 p. Második kiadás. Későbbi átkötött aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.