17131.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.