Bakos Jenő (szerk.): Magyar mozdonyvezetők almanachja. Bp., 1932, Országos Szakcsoport. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, restaurált kötéssel tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.