800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
1936 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 91. évf. Berlin, 1936, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány kijáró lappal.