16639.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Japanese decorative arts. Japán iparművészet a moszkvai Keleti Kultúrák Múzeumának gyűjteményéből. Moszkva, 1973, Plantea. Angol, orosz, és japán nyelven. Magyar nyelvű képjegyzék melléklettel. Kiadói haránt-alakú egészvászon-mappa, a mappa belsejében sérüléssel, egy képtábla szélén gyűrődéssel, egy másikon szakadással. Ritka!