17608.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Márai Sándor 3 műve: A gyertyák csonkig égnek., Eszter hagyatéka.,Sirály. Bp., 1943-1946, Révai. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, az egyik gerinc sérült, egy szennylapon szakadással.