17636.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Dabas Tibor: Álmok őszi álmon. Bp., 1941, Művészek, Írók és Kutatók Szövetkezete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban. A szerző, Dabas Tibor által Harasztos Albert szerkesztő, író, újságírónak dedikált példány.