Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD

Beschreibung:

Alfred Tennyson: Königsidyllen. Deutsch von Dr. H. A. Feldmann. Illustrirt von Gustave Doré. 2. Auflage. Hamburg, é.n. [cca 1870-1880], Verlagsanstalt und Druckerei Actien-Gesellschaft, 1+VI+65+1 p.+ 37 egészoldalas Gustave Doré műveiről készült acélmetszettel illusztrálva. 2. kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kétszínnyomásos címoldallal, és készínnyomás lapszéli keretdíszekkel, aranyozott lapélekkel, az illusztrációk előtt hártyapapírral. Lord Alfred Tennyson (1809-1892): Király-idylljei. Gustave Doré (1832-1883) illusztrációval. H. A. Feldmann német nyelvű fordításában. A gerinc az alsó sarkánál sérült. Ezt leszámítva jó állapotban van. / Lord Alfred Tennyson: Kingsidylls with 37 piecies of illustrations of Gustave Doré. The german translate made H. A. Feldmann. Cloth-binding with gilded cover, and margins. The illustrations are steel-engravings. The spine is damaged, but the other thins are okay.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor