https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Larousse Szimbólumok lexikona. Bp., 2009. Saxum Kiadó, Kiadói kartonálásban
17705.

Larousse Szimbólumok lexikona. Bp., 2009. Saxum Kiadó, Kiadói kartonálásban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
2
Rátonyi Róbert: Az operett csillagai I. Bp., 1967, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17706.

Rátonyi Róbert: Az operett csillagai I. Bp., 1967, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Medvigy Endre: A Kelet népe 1935-42. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a borító háta kopott.
17707.

Medvigy Endre: A Kelet népe 1935-42. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a borító háta kopott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Schneider Izabella 2 műve:  Rablómesék. Bp., 1999, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.   Énteő Mitiők. Bp., 1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. +  Dvorzsák Titusz: Történetek múltidőben Bp.,2000, KönyvKiadó. Kiadói papírkötés. Schneider Izabella előszavával. Schneider Izabella dedikációjával.
17708.

Schneider Izabella 2 műve: Rablómesék. Bp., 1999, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Énteő Mitiők. Bp., 1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. + Dvorzsák Titusz: Történetek múltidőben Bp.,2000, KönyvKiadó. Kiadói papírkötés. Schneider Izabella előszavával. Schneider Izabella dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Majoros Sándor 3 műve, a szerző által dedikáltak.   Tranzitszálló. Két kisregény. Bp.,2009, Magyar Napló. Kiadói papírkötés.   Emberrel esik meg. Válogatott új novellák. Bp., 2007, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   Meghalni Vukovárnál. Bp.,2003, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17709.

Majoros Sándor 3 műve, a szerző által dedikáltak. Tranzitszálló. Két kisregény. Bp.,2009, Magyar Napló. Kiadói papírkötés. Emberrel esik meg. Válogatott új novellák. Bp., 2007, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Meghalni Vukovárnál. Bp.,2003, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Illyés Gyula: Naplójegyzetek. 1946-1960. Vál., szerk., sajtó alá rendezte: Illyés Gyuláné. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben.+Fodor Ilona: Szembesítés. Illyés Gyula életútja Párizsig. Bp.,1975,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17710.

Illyés Gyula: Naplójegyzetek. 1946-1960. Vál., szerk., sajtó alá rendezte: Illyés Gyuláné. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben.+Fodor Ilona: Szembesítés. Illyés Gyula életútja Párizsig. Bp.,1975,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
3 db Mikszáth-tal kapcsolatos kötet: Elkallódott írások (Bp., 1936); Rubinyi: Mikszáth Kálmán élete és művei (Bp., 1917); Emlékezések, tanulmányok (Bp., 1914). Különféle kötésekben, jó állapotban.
17711.

3 db Mikszáth-tal kapcsolatos kötet: Elkallódott írások (Bp., 1936); Rubinyi: Mikszáth Kálmán élete és művei (Bp., 1917); Emlékezések, tanulmányok (Bp., 1914). Különféle kötésekben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei. 1-4. köt. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
17712.

Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei. 1-4. köt. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Mányoki Endre (szerk.): Veszprém. Antológia 1981. Veszprém Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, enyhén kopott állapotban.
17713.

Mányoki Endre (szerk.): Veszprém. Antológia 1981. Veszprém Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, enyhén kopott állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Az igaz Irodalom Megtsúfoltatása ... vagyis A szépreményű Goethe ur béfogatása az Könnyü Múzsa Kocsijába. Tragikus Bábszínházi Komédia Egy Felvonásban Mellyet Szerzett Keleti Arthur költő s fába metszett rajzokkal tsinositott Fáy Dezső. Buda-Pest, 1927. Amicus. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
17714.

Az igaz Irodalom Megtsúfoltatása ... vagyis A' szépreményű Goethe ur béfogatása az Könnyü Múzsa Kocsijába. Tragikus Bábszínházi Komédia Egy Felvonásban Mellyet Szerzett Keleti Arthur költő s fába metszett rajzokkal tsinositott Fáy Dezső. Buda-Pest, 1927. Amicus. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
E.E. Kisch:Kalandozások öt világrészben Bp., 1954. Szépirodalmi Félvászon kötésben
17715.

E.E. Kisch:Kalandozások öt világrészben Bp., 1954. Szépirodalmi Félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Kisfaludy Károly víg beszélyei. Olcsó Könyvtár. Bp.,1910, Franklin, 215+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17716.

Kisfaludy Károly víg beszélyei. Olcsó Könyvtár. Bp.,1910, Franklin, 215+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse