Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Bertha Bulcsu: A bajnok élete. Bp.,1969, Kozmosz. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. . A szerző által aláírt.
17693.

Rufpreis:
1 000 HUF
17694.

Rufpreis:
1 600 HUF
17695.

Rufpreis:
6 000 HUF
17696.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kaffka Margit összes versei. Bp.,[1943], Franklin. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17697.

Rufpreis:
2 000 HUF
17698.

Rufpreis:
3 000 HUF
Morvay Gyula: Falu a havasok alatt. A papírborító illusztrációját Repcze János készítette. Bp.,[1941],Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással, laza fűzéssel.
17699.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vas Gereben: Egy alispán. I-IV. kötet. Pest, 1865, Emich Gusztáv, 139+130+130+104 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17700.

Rufpreis:
2 000 HUF
17701.

Rufpreis:
6 000 HUF
Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjt.: Bevilaqua Béla. Bp., 1932, Mefhosz. Kissé kopott tűzött papírkötésben. + 5 db egyéb zenei kisnyomtatvány
17702.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kalocsay Kálmán(szerk.): Eszperanto nyelvtan. Magyarázatok Kökény Lajos: Populara lernolibro c. könyvéhez. Bp., 1948, Literattra Mondo. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17703.

Rufpreis:
1 600 HUF
17704.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF