1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Cornelius Tacitus: Die Annalen des Cornelius Tacitus. I.-II. kötet,. I. kötet: Tiberius, II. kötet: Claudius és Nero. Szerk.: Johann Müller. Iskolai használatra szerk.: A. Th. Christ. Leipzig-Wien-Prag, 1921-1896, G. Freytag-F. Tempsky. Latin és német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik gerinc hiányos.