11151. 345. Gelaufene Fernauktion Porzellan
40 000 HUF
0 HUF
Zsolnay díszváza, kézzel festett porcelánfajansz, festék kopással, javított, alján apró lepattanásokkal, jelzett (mélynyomás), formaszám: 611, m: 34 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk