Jelzett kínai "Famille rose" pillangós leveses csésze és kanál, kézzel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/345/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Jelzett-kinai-Famille-rose-pillangos-leveses-csesze-es-kanal-kezzel-festett-apro-kopasny~II1956598
1956598
11224
345
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Jelzett kínai "Famille rose" pillangós leveses csésze és kanál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen:11 db csésze és 12 db kanál
: turóczi_márk