11182. 345. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Erika mintás váza és rózsás dobozka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24,5 cm, 15×10,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk