Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett, kis kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/345/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-feher-mazas-Beethoven-mellszobor-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-20-cm~II1955534
1955534
11137
345
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: