Herendi Viktória kis bonbonrei, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/345/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Viktoria-kis-bonbonrei-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m6-5-cm~II1955344
1955344
11130
345
Beschreibung: Herendi Viktória kis bonbonrei, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:6,5 cm
: turóczi_márk