Goebel/Hummel postás lány, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/345/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/GoebelHummel-postas-lany-kezzel-festett-keramia-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-m13-5-cm~II1938331
1938331
11097
345
Art-ceramics
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Goebel/Hummel postás lány, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:13,5 cm
: tánczos_gábor