XX. sz. eleje: Fa újságtartó intarziával, ráragasztott képpel 60x54 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/345/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/XX-sz-eleje-Fa-ujsagtarto-intarziaval-raragasztott-keppel-60x54-cm~II1956587
1956587
11561
345
Flea Market
Beschreibung: XX. sz. eleje: Fa újságtartó intarziával, ráragasztott képpel 60x54 cm
: turóczi_márk